Zdravotnické přednášky

Účinky biofyzikální cévní terapie

Nejbližší termíny a místa konání: 

  • Pravidelné brněnské přednášky:  St 13.3. / St 20.3. / St 27.3. / Čt 4.4. 
  • Přednášky se zahraničními lektory (tlumočení zajištěno): Út 2.4. BRNO / St 3.4. PRAHA 

Přednášky začínají vždy v 18:00, přesnou adresu místa konání obdržíte po přihlášení.

Registrace: zasláním vyplněného Online registračního formuláře (viz níže), popř. telefonicky na 608 976 951 nebo e-mailem na info@zdraviprovsechny.cz  (při registraci na přednášku vždy uvádějte své jméno,  kontakt na Vás a zvolený termín)

Na této informativní bezplatné přednášce Vás blíže seznámíme s účinky biofyzikální cévní terapie Bemer v oblasti prevence, rehabilitace a léčby.

Termín přednášky si můžete nechat připomenout i přes Facebook. Zde najdete všechny aktuálně pořádané události.

Během přednášky budou mít všichni účastníci možnost, si terapii Bemer osobně vyzkoušet.

Tato terapie vylepšuje prokrvení a okysličení organismu, snižuje únavu/stres, tlumí bolesti, urychluje regeneraci, pomáhá při léčbě různých nemocí a vylepšuje fyzickou i psychickou výkonnost. Více informací o terapii BEMER ZDE.     

Zúčastněte se alespoň jedné z našich pravidelných přednášek a buďte informovaní o současných možnostech prevence, rehabilitace a léčby oblasti komplementární a sportovnímedicíny.                   

Online registrační formulář

Přihlášený zájemce vyplněním této přihlášky dává souhlas se shromažďováním, uchováním a zpracováním osobních údajů obsažených v tomto formuláři v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů), které nabývá účinnosti dne 25. května 2018. Účel získávání těchto osobních údajů je vytvoření seznamu účastníků, prezenční listiny, následně oslovení s pozvánkou na další akce, kurzy, přednášky, semináře apod. Tyto osobní údaje budou uloženy po dobu potřebnou pro vypořádání povinností vyplývajících z pořádání předmětné akce, kurzu, přednášky, semináře, údaje získané pro účely zasílání pozvánek pak do doby odvolání souhlasu se zpracováním osobních údajů.

© Copyright Centrum zdraví pro všechny